kadernictvi

JAKUB HNIK, KADEŘNÍK - ČR VLTAVA

Jakub se živí jako kadeřník a při práci často poslouchá rádio, jak je to ostatně v kadeřnictvích běžné. U Jakuba však často hraje Vltava – a to už tak běžné není. Jakub jí dává přednost před hudebním i informačním přetlakem valné většiny komerčních rádií, stejně jako před frenetickým životním stylem.

Zobrazit celý článek ...

ČECHŮM ČASTO CHYBÍ OBCHODNÍ DUCH

O českých podnikatelích se říkalo, že mají zlaté ručičky. Zvláštní sortou mezi nimi vždy byli holiči a kadeřníci. Nejen, že se starali o perfektní vizáž každého svého zákazníka, kterého většinou znali jménem, ale často pro mnoho lidí fungovali také jako důležitý a důvěryhodný zdroj informací nebo jako rodinný psychoterapeut.

Zobrazit celý článek ...

JAK ŽIJE KADEŘNÍK NA LODI

ROČNĚ VYJÍŽDĚJÍ DESÍTKY MLADÝCH LIDÍ Z ČECH DO ZAHRANIČÍ.

Není řeč ale o těch, kteří si vyjedou na dovolenou, za odpočinkem. Ale o těch, kteří jezdí do i zahraničí na zkušenou. Chtějí zjistit, jak to funguje a jak se pracuje jinde, chtějí se něčemu přiučit a samozřejmě také zvládnout cizí jazyk.

O své zážitky z jedné takové cesty se s námi podělil kadeřník Jakub Hnik. Je to docela obyčejný mladý kluk, který měl svůj velký sen - otevřít si jednou vlastní kadeřnický salon. Ale pořád se mu zdálo, že se má ještě co učit. Chtěl koukat pod ruce starším a zkušenějším kolegům. Pracovat začal u velmi známého mistra umění kadeřnického Vladimíra Mareše, pak zamířil do známého studia Bomton, posléze si vyzkoušel, jaké to je, být kadeřníkem v hotelu. Nakonec se rozhodl vydat se na zkušenou do zahraničí.

Zobrazit celý článek ...

CHCETE VYPADAT JAKO NATALIA OREIRO?

Jakub Hnik, kadeřník a majitel salónu na Plzeňské ulici v Praze 5 vytvořil účes jako má tato herečka. „Natalia má mírně kulatý obličej, pro ten se hodí vlasy po stranách delší a na krku kratší. Současný střih je pro ni vhodný.“

Zobrazit celý článek ...

Hostouň u Prahy

Pštrossova 4, Praha

Prezentace